Kask Studencki

Kask Studencki

Kask Studencji - prawdziwy chełm do picia to prezent na 18 dla studenta i faceta jakich mało.

Szczegóły

35,95 zł brutto

TakaPaka35

Kup Teraz!

Taki kask to dla studenta opłacalna inwestycja. Po pierwsze: chroni głowę, a więc i mózg, a co za tym idzie ? intelekt. Po drugie: zapewnia błyskawiczny dostęp do ulubionych napojów. Zastrzyk energii z kofeiny? A może coś słodkiego? Piwo po ciężkim dniu pełnym wykładów? Ten kask poprowadzi napój prosto z głowy do twoich ust.

 

Specjalna konstrukcja pozwala umieścić dwa napoje w stworzonej na kasku uprzęży. Przyłączona do nich rurka umożliwia picie bez konieczności wyciągania puszek i odchylania głowy do tyłu. Co za wygoda! Przy tym płyn jest pobierany z obu miejsc naraz, jeśli więc masz ochotę na drinka ? nic prostszego!

 

Kask to wymarzony sprzęt podczas relacji piłkarskich czy przy oglądaniu filmu w TV. Wolne ręce można wtedy zagospodarować trzymając w nich miskę chipsów, orzeszki albo po prostu pilota.

 

Niezwykłe nakrycie głowy dostępne jest w kolorach: czerwonym, żółtym i niebieskim. Dodatkowo stworzono model różowy, wyłożony futerkiem. Powstał z myślą o przedstawicielkach płci pięknej, jak również o facetach z dużym poczuciem humoru. Taki kask to gwarancja dobrej imprezy!

Ostatnio przeglądane

    Nie przeglądano jeszcze żadnego produktu

Advertising