Otwieracz Gadająco-Liczący

Otwieracz Gadająco-Liczący

Otwieracz Gadająco-Liczący to zdecydowanie najzabawniejszy otwieracz na świecie.

Szczegóły

34,95 zł brutto

TakaPaka396

Kup Teraz!

Mówi się o magii liczb i pewnie coś w tym jest. Bo czy nie chciałbyś wiedzieć ile wypiłeś? Z tym otwieraczem możesz zsumować każdą butelkę, którą pozbawiłeś kapsla.

 

Licznik przyda się, jeśli podejrzewamy, że ktoś, pod naszą nieobecność, dobiera się do otwieracza i naszych butelek. Nie ma szans, by takie nadużycie uszło komuś na sucho! Bez litości urządzenie odnotuje każdorazowe użycie, a wyzerowanie licznika, dzięki zastosowanym zabezpieczeniom, nie jest wcale proste.

 

Do tego, poza kontrolą nad wypitymi sztukami czy też pobijaniem wyznaczonego wcześniej rekordu, sprzęt może zaskoczyć komunikatem głosowym. To mówi, i to właśnie podczas otwierania butelki. Masz możliwość nagrania na otwieracz do 10 sekund dowolnego komunikatu czy fragmentu piosenki. ?Na zdrowie? - mógłby powiedzieć otwieracz. Bez trudu zastąpisz daną wiadomość kolejną ? funkcja nagrywania nie sprawi ci kłopotu. Uważaj jednak, by otwieracz nie dostał się w niepowołane ręce. Wtedy możesz usłyszeć na przykład: ?Nie pij tyle? i dobry humor pryśnie jak bańka mydlana.

 

Gadająco-Liczący otwieracz działa na dwie baterie AAA. Dostępny w kolorze czerwonym.

Ostatnio przeglądane

    Nie przeglądano jeszcze żadnego produktu

Advertising